BILLETTHENVENDELSER:
billett@oslonye.no
Ved billetthenvendelser, vennligst oppgi: referansenr., mobilnr., navn, evt. firmanavn.

SALG- OG MARKEDSAVDELING:
Salgssjef
Håkon Lien
Haakon.lien@oslonye.no
mobilnr. 913 72 951

Markedskonsulent
Jan Erik Urdshals
Jan-Erik.urdshals@oslonye.no
tlf. 404 48 247

Digitalt ansvarlig
Magnus Giving
Magnus.giving@oslonye.no
mobilnr. 952 38 047

Plassansvarlig Trikkestallen
Grete Moene
grete.moene@oslonye.no
mobilnr. 971 93 528

Grafisk designer
Solveig Jevanord
solveig.jevanord@oslonye.no
mobilnr. 98 646 007

*

INFORMASJONSAVDELING:
Informasjonssjef
Margareta Magnus Myhre
margareta.magnus.myhre@oslonye.no
mobilnr. 952 16 234

Informasjonsrådgiver
Hanne Lise Rørstad
hanne.lise.roerstad@oslonye.no
Tlf. 22 34 86 29

Informasjonsrådgiver
Rikke Elling Grønvold
rikke.gronvold@oslonye.no
mobilnr.: 997 43 904

Informasjonsrådgiver
Erle Bruun (vikar)
erle.bruun@oslonye.no
mobilnr. 971 54 437

Foto- og videoansvarlig
Lars Opstad
lars.opstad@oslonye.no
mobilnr. 959 65 995

*

BAR OG SERVERING:
Barsjef og serveringsansvarlig
Birgitte Ottmann
birgitte.ottmann@oslonye.no
mobilnr.: 918 73 837

*

DRAMATURGIAT:
Har du et manus eller en prosjektbeskrivelse du ønsker vi skal lese, eller et forslag til samarbeidsprosjekt? Send det til: manus@oslonye.no

Henvendelser vedrørende gjestespill i Teaterkjeller’n sendes til: renate.pedersen@oslonye.no

Øvrige henvendelser til dramaturgiat sendes til:
Dramaturg
Ilene Sørbøe
ilene@oslonye.no

Dramaturg
Kristofer Grønskag
kristofer.gronskag@oslonye.no

(Marianne Sævig: i permisjon)

*

ADMINISTRASJON:
Teatersjef
Kim Bjarke
kim.bjarke@oslonye.no

Administrerende direktør
Jan Beckmann
jan.beckmann@oslonye.no
mobilnr. 913 45 860

Produksjonssjef
Else-Marie Stolt-Nielsen
emsn@oslonye.no
mobilnr. 911 74 237

Teknisk sjef
Espen Kreim
espen.kreim@oslonye.no
mobilnr. 926 55 207

Ass.leder-kunst og adm.
Renate R. Pedersen
renate.pedersen@oslonye.no
mobilnr. 922 98 698

Økonomisjef
Karin Bruun
karin.bruun@oslonye.no
mobilnr. 450 05 857

Lønns- og personalkonsulent
Hege Frydenberg Thon
hege.thon@oslonye.no
mobilnr. 993 09 150

Produksjonsleder
Tina Espejord
tina@oslonye.no
mobilnr900 96 131

Eiendomsleder
Erik Jørgensen
eiendomsleder@oslonye.no
mobilnr. 416 22 529

*

KOSTYMEAVDELING:
Avdelingsleder
Lise Fjeld
lise.fjeld@oslonye.no
mobilnr. 928 61 907

SCENEAVDELING:
Avdelingsleder
Christer Berg
Christer.Berg@oslonye.no
mobilnr. 958 92 956

LYSAVDELING:
Avdelingsleder
Anders Audum
anders.audum@oslonye.no
mobilnr. 915 54 305

LYDAVDELING:
Avdelingsleder
Tore Gustavsen
tore.gustavsen@oslonye.no
mobilnr. 950 85 572

MALERSAL:
Avdelingsleder
Hans Fosby
hans.fosby@oslonye.no
mobilnr. 91 82 35 77

MASKEAVDELING:
Avdelingsleder
Julie A. Clark
julie.clark@oslonye.no
mobilnr. 917 44 936

REKVISITTAVDELING:
Avdelingsleder
Adriana Garcia-Pena
adriana@oslonye.no
mobilnr. 454 59 140

SNEKKERVERKSTED:
Avdelingsleder
Ole-Martin Stangebye-Nielsen
omsn@oslonye.no
mobilnr. 478 64 248

*

INSPISIENTER:
Inspisient
Tina Elisabeth Johansen Aas
tina.aas@oslonye.no
mobilnr. 984 76 152

Inspisient
Ragna Vik
ragna.vik@oslonye.no
mobilnr. 452 11 319

Inspisient
Sarah Elise Frogner
sarah.frogner@oslonye.no
mobilnr.: 476 76 400

Inspisient
Rebecca Lilleengen
Rebecca.Lilleengen@oslonye.no
mobilnr. 480 33 241

*

 

 

 

 

VANLIGE RABATTER

Grupperabatt: Gis ved kjøp av minimum 10 billetter. Vi sender deg billettene kostnadsfritt hvis dette avtales ved bestilling.

Rabatt for pensjonister, trygdede og vernepliktige.

Ca. 50% rabatt for barn t.o.m. 16 år/ studenter/ skoleelever i videregående skole. Gjelder oppsetninger på Hovedscenen og Centralteatret (NB! gjelder ikke gjestespill).

OBOS-rabatt (gjelder ikke oppsetninger i Trikkestallen).

Opplys om rabatt-type ved billettbestilling.