Lørdagene på Centralteatret tar ikke slutt når forestillingen er over! Festen fortsetter. Gratis. Vilt. Ufiltrert.
Når teppet går ned, åpner vi scenen for et nytt show. Ta deg en drink i baren, kom tilbake til salen og bli med på etterfest fra kl. 21!
PROGRAM:
- 6. september: DJ Ursula (DJ)
- 13. september: The Legendary Kiki House of Angels (dans)
- 20. september: Fluffers (konsert)
- 27. september: Kristine blir rapper (konsert)
- 4. oktober: Allsang i Grensen (merk: ikke gratis)
DJ Ursula (Magnus Nordbekk) er kjent for å sparke dører opp med en miks av skeive megahits, elektronika, scandipop, nostalgiske bangers. Bli med på en lang kveld på dansegulvet!
Medlemmene fra The Legendary Kiki House of Angels vil by på et kraftfullt og feminint show inspirert av voge fem, en av performance-kategoriene fra undergrunnskulturen Ballroom. De vil servere gulvet med mye forførende bevegelser i rocka og angelic antrekk.
Fluffers – glitter, fjær og full freak-out! Et showband som kler av seg alle hemninger: høy glitterføring, dirty patos, fjær i alle farger og en god dose hemningsløs humor. Rytmene smeller fra balkan til kabaret, pop til country – alltid med hjerte, smerte og et snev av synd. Her får du coverlåter som gnistrer og egne låter som får kroppen til å riste. Fluffers lover en uanstendig heftig kveld du aldri glemmer – we’re gonna fluff you up and drag you to the top! Kom i fishnets, kom som du er – men vær klar for å bli forført.
Kristine blir rapper (konsert): Kristine lover en rå og uforutsigbar kveld – hun kommer til å rappe deg både skakk og lykkelig. Kom som du er, men vær klar for å bli med på festen.
Allsang i Grensen (NB: billetter må kjøpes): 4. oktober flytter singalong-konserten hjem til Centralteatret igjen. Ensemblet i The Rocky Horror Show inviterer hele byens befolkning til å komme og synge høsten inn! Her er er alt lov. Er du dronninga av karaoke eller best i dusjen? Du kan synge med av full hals, nynne forsiktig eller bare lytte. Du er velkommen uansett!