Oslo Nye - Hele byens teater

Kjøp billetter
Kjøp billetter

Kontakt oss


Informasjonssjef
Margareta Magnus Myhre
margareta.magnus.myhre@oslonye.no
tlf. 22 34 86 15/ mobilnr. 952 16 234

 


Informasjonssekretær
Hanne Lise Rørstad
hanne.lise.roerstad@oslonye.no
Tlf. 22 34 86 29

 

marte
Informasjonsrådgiver
Marte Iren Kristiansen
marte.kristiansen@oslonye.no
Mobilnr. 976 91 010

 

Kim_Bjarke-oslonye
Teatersjef
Kim Bjarke
kim.bjarke@oslonye.no

 

Bilde Jan
Administrerende direktør
Jan Beckmann
jan.beckmann@oslonye.no
mobil: 913 45 860

 

Else-MArie
Produksjonssjef
Else-Marie Stolt-Nielsen
emsn@oslonye.no
mobil: 91174237

 

Finn2
Teknisk sjef
Finn Lewin
finn.lewin@oslonye.no
mobil: 926 30 312

 

espen_kreim
Teknisk leder
Espen Kreim
espen.kreim@oslonye.no
mobil: 92 65 52 07

 

Prosjektleder/adm.assistent
Silje Buraas
silje.buraas@oslonye.no
mobil: 402 46 330

 

Karin Bruun
Økonomisjef
Karin Bruun
karin.bruun@oslonye.no
mobil: 450 05 857

 

hege
Lønns- og personalkonsulent
Hege Frydenberg Thon
hege.thon@oslonye.no
mobil: 993 09 150

 

NB! Ved henvendelser til markedsavdelingen oppgi referansenr., mobilnr., navn, evt. firmanavn.
Fellesadresse: salg@oslonye.no.

Haakon lien
Salgssjef
Håkon Lien

Haakon.lien@oslonye.no
tlf. 913 72 951

 

Magnus
Markedskonsulent og digital konseptutvikler
Magnus Giving
Magnus.giving@oslonye.no
tlf. 952 38 047

 

jan-erik
Markedskonsulent
Jan Erik Urdshals
Jan-Erik.urdshals@oslonye.no 
tlf. 22 34 86 82



Plassansvarlig Trikkestallen
Moene Grete
grete.moene@oslonye.no
tlf. 971 93 528

 

Solveig
Grafisk designer
Solveig Jevanord
solveig.jevanord@oslonye.no
tlf. 22 34 86 19

 

KOSTYMEAVDELING:
Lise_Fjeld
Avdelingsleder
Lise Fjeld
lise.fjeld@oslonye.no
mobil: 928 61 907

 

SCENEAVDELING:
Christer berg
Avdelingsleder
Christer Berg
Christer.Berg@oslonye.no
mobil: 958 92 956

 

LYSAVDELING:
Anders Audum
Avdelingsleder
Anders Audum
anders.audum@oslonye.no
mobil: 915 54 305

 

LYDAVDELING:
tore_gustavsen
Avdelingsleder
Tore Gustavsen
tore.gustavsen@oslonye.no
tlf. 950 85 572

 

MALERSAL:
Hans
Avdelingsleder
Hans Fosby
hans.fosby@oslonye.no
mobil: 91 82 35 77

 

MASKEAVDELING:
Julie_Clark
Avdelingsleder
Julie A. Clark
julie.clark@oslonye.no
mobil: 917 44 936

 

REKVISITTAVDELING:
verdiana
Avdelingsleder
Verdiana Marianne Øhra
verdiana@oslonye.no
mobil: 913 16 814

 

SNEKKERVERKSTED:
Ole-Martin
Avdelingsleder
Ole-Martin Stangebye-Nielsen
omsn@oslonye.no
mobil: 478 64 248

 

Bjarne
Avdelingsleder:
Bjarne Stensrud
bjarne.stensrud@oslonye.no
mobil: 934 61 545

 

Produksjonsleder og inspisient
Tina Espejord
tina@oslonye.no
mobil: 900 96 131

 

Tina Aas
Inspisient
Tina Elisabeth Johansen Aas
tina.aas@oslonye.no
mobil: 984 76 152

 

Henvendelser vedrørende manus og gjestespill rettes til:

Siri Løkholm Ramberg
Dramaturg
Siri Løkholm Ramberg
siri@oslonye.no
mobil: 481 50 678

 

Tom-Erik
Eiendomsleder
Tom Erik Skalstad

tom.erik@oslonye.no
mobil: 458 75 252

Tilrettelagt av Solid Media Group